Vysílač AT10II s přijímačem R12DS + telem. modul

Kód:
1RL0020
EAN:
6947470340424
Výrobce:
Cena s DPH: 4 364 Kč
Cena bez DPH: 3 607 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 2 - 6 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Vysílač AT10II s přijímačem R12DS + telem. modul
Dvanáctikanálová RC souprava 2.4GHz FHSS/DSSS s křížovými ovladači, 8 přepínačů, 5 otoč. ovladačů. Telemetrický přijímač R12DS. Paměť 15 modelů, mixy akro, větroně, heli, koptéry, až 5 let. režimů, volně přiřaditelné ovladače a přepínače, telemetrie na displeji.

AT10II je dvanáctikanálový počítačový vysílač pro pokročilé rekreační a sportovní modeláře umožňující komfortní ovládání všech v současnosti běžných typů modelů – motorových akrobatických modelů, větroňů, vrtulníků, multikoptér, aut a jiné pozemní techniky i lodí. Vyznačuje se praktickou skříňkou dokonale padnoucí do ruky s klasickým, léty prověřeným ergonomickým rozmístěním ovládacích prvků.
Ovládací prvky: Pro ovládání hlavních funkcí slouží přesné křížové ovladače s nastavitelnou silou neutralizačních pružin a možností přesunutí aretované osy pro plyn vlevo nebo vpravo. Díky tomu můžete libovolně volit provozní módy křížových ovladačů 1-4. Páky ovladačů mají nastavitelnou délku, můžete také dokoupit dlouhé hliníkové hlavice (se závitem M3). Digitální trimy mají zvukovou signalizací krokování a grafické zobrazení poloh na displeji. Jsou umístěny mírně excentricky a jsou snadno dosažitelné. Další proporcionální funkce mohou ovládat dva otočné ovladače na bocích vysílače s mechanicky aretovanou středovou polohou a tři knoflíky umístěné ve středu nad hlavním vypínačem. 8 přepínačů (z toho tři třípolohové a jeden momentový dvoupolohový) může sloužit jako kanálové přepínače, pro přepínání letových režimů nebo zapínání/vypínání mixů. Ovládací prvky jsou volně přiřaditelné.
Napájení vysílače: AT10II umožňuje pro napájení použít širokou škálu zdrojů: 8 alkalických baterií vkládaných do držáku dodávaného s vysílačem, NiMH akumulátorové sady s 8 články (velikost AA, tužkové) nebo dvou- až čtyřčlánkové sady LiPo, LiFe, Li-ion. Napětí akumulátoru je zobrazováno na displeji v číselné i grafické podobě, prahová úroveň signalizace nízkého napětí je nastavitelná. Doporučujeme naše 9,6 V NIMH sady z článků s nízkým samovybíjením (Eneloop, RayLong) vyráběné vysílači přímo na míru a opatřené odbočkou pro nabíjení.
Přenosový systém: AT10II používá unikátní technologii Radiolink používající simultánní DSSS a FHSS přenos s frekvenčním přeskokem zajišťující velký dosah, spolehlivost a vynikající odolnost vůči rušení. Systém umožňuje přenos telemetrických dat z přijímače a jejich zobrazení na displeji vysílače.
Uživatelské rozhraní: Pro programování vysílače slouží otočné 3D programovací kolečko/tlačítko, dvě tlačítka a miniaturní joystick kurzoru spolu s podsvíceným barevným grafickým LCD displejem. Displej má nastavitelný kontrast a volbu režimu zobrazení „barevné na černém“ nebo „barevné na bílém“ pro dokonalé přizpůsobení okolním světelným podmínkám.
Programové vybavení: Programové vybavení je klasického typu s předprogramovanými mixy a programovými šablonami pro různé typy modelů. AT10II má paměť pro 15 modelů.
Provozní menu má tři základní obrazovky: Startovací obrazovka slouží k obsluze vysílače v normálním provozu – zobrazuje typ a jméno zvoleného modelu, aktuální letový režim, používaný typ přijímače, polohy digitálních trimů, napájecí napětí vysílače, údaje časomíry a při použití telemetrického přijímače také napájecí napětí přijímače. Obrazovka telemetrie přehledně zobrazuje údaje ze všech připojených telemetrických čidel a modulů a obrazovka Servo monitoru poskytuje grafické znázornění pohybů serv ve všech kanálech.
Programové menu je vždy rozděleno pro přehlednost na dvě části – základní menu BASIC obsahuje základní systémová nastavení vysílače, základní nastavení modelu (typ modelu, přiřazení ovladačů a přepínačů, velikosti a smysly výchylek, trimy subtrimy, dvojí výchylky a exponenciály atd.). Pokročilé menu ADVANCE obsahuje volně programovatelné mixy, speciální mixy specifické pro daný typ modelu (křivky plynu a kolektivu, butterfly mix, mix pro motýlkové ocasní plochy atd.).
Předprogramované typy modelů
Větroň (1 křidélko + 1 klapka)
Větroň (2 křidélka + 1 klapka)
Větroň (2 křidélko + 2 klapky)
Motorové akrobatické letadlo
Vrtulník
Multikoptéra
Předprogramované mixy a funkce
Nastavení smyslu výchylek serv
Nastavení koncových bodů výchylek
Subtrim
Velikost kroku trimu
Dvojí výchylky
Nastavení rychlosti pohybu serv
Exponenciální průběh výchylek
Zhasínání motoru
Bezpečný volnoběh
Nouzové výchylky Failsafe
Dálkové řízení zisku gyra pro vrtulníky i letadla
Tři časomíry
Učitel-žák
Servo monitor
Flaperony
Elevony
Motýlkové ocasní plochy
8 volně programovatelných mixů (4 lineární, 4 s 5-bodovou křivkou)
Aerodynamické brzdy
Ovládání zakřivení odtokové hrany pro větroně
Mix křidélka-směrovka
Mix výškovka-klapky
Mix klapky-křidélka
Ailevator – výškovka na 2 serva
Trim klapek
Butterfly mix
Kopaný výkrut
Křivka plynu (pro motorová letadla)
Zpoždění plynu
Křivka plynu (7-bodová pro vrtulníky)
Křivka kolektivu (7-bodová pro vrtulníky)
Revomix
Míxování desky cykliky (8 typů)
Mixování do plynu (pro vrtulníky)
Limit výchylek cykliky
Trimování kolektivu a plynu při visení
Trimování vysokého a nízkého kolektivu
Autorotace
Ovládání governoru
Letové režimy (až 5 režimů pro větroně a vrtulníky)
Letové režimy letové řídící jednotky pro multikoptéry a drony
Mikro USB zásuvka slouží pro aktualizaci firmwaru s pomocí PC.

Zásuvka učitel-žák slouží pro ovládání modelů systémem dvojího řízení dvěma vysílači Radiolink propojenými kabelem učitel-žák AT10II může sloužit jako vysílač učitelský i žákovský. V roli učitelského vysílače umožňuje žákovi předávat všechny kanály nebo pouze vybrané žákovi je možné také předávat částečnou kontrolu. Kromě klasického kabelu (1RL0058) je možné použít i bezdrátové propojení využívající přijímač s PPM výstupem zapojený pomocí speciálního adaptéru (1RL0056) do zásuvky učitel-žák učitelského vysílače přijímač je spárovaný se žákovským vysílačem.
Popruh: AT10II můžete pověsit okolo krku na středový závěs s pomocí popruhu (prodává se zvlášť).
Telemetrie: Při použití telemetrického přijímače (R12DS, R9DS) je na displeji vysílače zobrazováno napájecí napětí přijímače a síla signálu (s nastavitelnou prahovou úrovní pro výstražnou signalizaci). Po připojení telemetrického modulu PRM-01 je měřeno a zobrazováno také napětí pohonného akumulátoru (1-6S LiPo).
Kompatibilní přijímače
Telemetrické, plný dosah: R9DS, R12DS
Netelemetrické, plný dosah: R12DSM Mini
Netelemetrické, omezený dosah: R6DS, R6DSM Mini
Sada obsahuje:
Vysílač AT10II
12-kanálový telemetrický přijímač R12DS
Telemetrický modul pro měření napětí PRM-01 s kabelem
Návod k obsluze
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0