V900 0.9m SAFE Select BNF Basic

Kód:
EFL7450
Výrobce:
Cena s DPH: 4 809 Kč
Cena bez DPH: 3 974 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: V900 0.9m SAFE Select BNF Basic
Balení obsahuje prakticky sestavený RC model letadla E-flite V900 s nainstalovaným motorem, regulátorem, servy a RC přijímačem Spektrum AR636A. Návod k použití v angličtině, němčině, italštině, francouzštině a češtině.

některých výrobních sériích je na model nainstalován plastový vrtulový kužel s černou vrtulí. V těchto případech je nutné plastový kužel s vrtulovým unašečem a černou vrtulí nahradit za celohliníkový vrtulový unašeč a vrtuli APC 8x8E. Vrtule APC i kompletní celohliníkový vrtulový unašeč je do balení přiložen.

Charakteristika
Milujete rychlost a očekáváte od létání i poněkud více adrenalinu? RC model letadla E-flite V900 BNF Basic vám právě tohle může dát. Už s 3S (11.1 V) LiPol dosáhne rychlost až 160 km/hod a když použijete 4S (14.8 V) LiPol můžete atakovat 190 km/hod! K sestavení netřeba lepidlo, než nabijete baterii, budete mít V900 sestaven. Potřebujete pouze vysílač Spektrum a baterii.

RC model letadla V900™ je zatím nejrychlejším letounem s elektro pohonem od E-flite®! Je připraven k finální montáži, v trupu je nainstalován střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV s regulátorem 60A, digitální serva s kovovým převodem a je vybaven přijímačem s technologií Spektrum® 2.4GHz, který se spáruje s leteckým vysílačem Spektrum DSMX® / DSM2®. (Baterie není součástí balení)

Stabilizace AS3X™
Přijímač Spektrum AR636A je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky
Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:
Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.

Podřízeno maximální rychlosti
Model V900 je z výroby vybaven na maximální rychlost, Potřebujete doplnit pohonnou LiPol baterii 11.1 až 18.8 V o kapacitě 1800–2200 mAh. Výkonným střídavý pohon vám umožní zvolit si, jak rychle chcete létat. S LiPol 11.1 V poletíte až 160 km/hod, s 18.8 V LiPol až 190 km/hod! Žádné úpravy ani upgrady nejsou nutné - není zapotřebí ani změna vrtule.

Pevnost konstrukce, přesnost řízení
K dosažení vysoké rychlosti letu je zapotřebí kombinace vysokého výkonu pohonné jednotky a vynikající stability modelu s přesným řízením. Toho se konstruktérům modelu V900 podařilo dosáhnout kombinací moderních materiálů, které snoubí vysokou strukturální pevnost a tuhost konstrukce s nízkou hmotností. V900 je vyroben z EPO, který je kompozitně vyztužen, takže je ve výsledku tuhý a odolný, a přesto lehký.

Jednoduchá příprava k letu
Pro montáž modelu není potřeba žádné lepidlo, postačí šroubovák. V900 může být připraven k letu, než nabijete svoji baterii. Kompaktní velikost usnadňuje přepravu a skladování,v případě potřeby lze křídlo snadno pro přepravu demontovat. Křídlo je také vybaveno integrovaným vyztuženým úchopem pro snadnější startování z ruky a slouží zároveň pro jako ochrana při přistání.

Jemné aerodynamické tvary
Říká se, že když model hezky vypadá, taky dobře létá. U V900 to platí stejně tak, model je velmi elegantně tvarován především pro dosažení co nejmenšího aerodynamického odporu a tomu je podřízena celá konstrukce modelu. Eleganci podtrhuje i efektní zbarvení, které je navíc pro snadnou kontrolu vrchní a spodní strany kontrastně zbarveno.

Vlastnosti RC modelu letadla E-flite V900 BNF Basic
Volitelná ochrana letové obálky SAFE
AS3X systém pro vynikající stabilizaci
6-ti kanálový přijímač AR636A s volitelnou technologií Spektrum SAFE
Dighitální serva s kovovými převody pro přesné řízení
Tuhá a lehká kompozitní konstrukce z EPO a uhlíku
Vrtule s kuželem nainstalována
Výkonný střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV
Velkorysý kryt trupu s magnetickým zámkem
Střídavý regulátor 60A
Start z ruky, přistání na břicho

Doporučujeme koupit
Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač Spektrum 6+kanálový DSM2/DSMX, pohonnou LiPol baterii 11.1 V nebo 14.8 V 2200 mAh (doporučeno minimálně 30C) a odpovídající nabíječ.


Druh stavebnice BNF
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Pokročilí
Typ Rychlostní
Rozpětí 900 mm
Délka 809 mm
Letová hmotnost 840 g
Nosná plocha 13 dm2
Plošné zatížení 64 g/dm2
Elektro pohon Střídavý 15 Bl outrunner 1260kV
Regulátor 60A
Vrtule 8x8 E
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
60

60

Kód: A225-W/R
8 041 Kč bez DPH 6 645 Kč
110

110

Kód: A121-R/W
35 298 Kč bez DPH 29 172 Kč
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0