Traxxas Rally 1:18 4WD RTR Valentino Rossi

Kód:
TRA75064-1
Výrobce:
Cena s DPH: 4 219 Kč
Cena bez DPH: 3 487 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Traxxas Rally 1:18 4WD RTR Valentino Rossi
Balení obsahuje kompletně sestavený model RC auta Traxxas Rally 1:18 4WD na dálkové ovládání v licencovaném provedení Valentino Rossi, s nainstalovaným regulátorem, digitálním servem řízení 2065 a motorem řady 370. RC souprava TQ 2.4 GHz, NiMH akumulátor 6.0 V 1200 mAh s rychlo nabíječem na 12 V.

Traxaxas rozšiřuje svoji nabídku o novou značku modelů aut - LaTrax. V minulosti byla značka LaTrax velmi populární a tak přišel čas ji znovu oprášit. Klíčovým vlastností aut LaTrax je jejich příznivá cena při zachování vynikající kvality a vodě odolné elektroniky. Prvním modelem této řady je model RC auta Rally v měřítku 1:18.

Traxxas Rally 1:18 4WD RTR nově v licencovaném provedení Valentino Rossi. Nový úžasně vypadající model ve vynikající kvalitě Traxxas.

LaTrax Rally je RC model auta ve stylu Rally, měřítko 1:18, náhon 4WD, vodě odolný regulátor a servo řízení. Pohon je tvořen stejnosměrným motorem a dvěma diferenciály. Šasi modelu je vyrobeno z nylonu plněného vlákny. Díky jeho promyšlené konstrukci se podařilo maximálně snížit jeho těžiště a tím i zlepšit jízdní vlastnosti.

Elektronický regulátor LaTrax s podporou LiPo akumulátorů
V modelu je nainstalován voděodolný stejnosměrný regulátor LaTrax. Na regulátoru lze nastavit 3 jízdní módy (vpřed/brzda/zpátečka, vpřed/brzda, nebo tréninkový režim s 50% výkonem regulátoru). Tréninkový režim je vhodný pro např. děti.

Dále lze nastavit typ akumulátorů - buď NiMH nebo i LiPol. Takže do modelu můžete bez obav nainstalovat i vysokokapacitní LiPol akumulátor. Samozřejmostí je možnost kalibrace pro jiné typy vysílačů.

Volantový vysílač LaTrax TQ
Traxxas Teton je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC soupravou v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články, volitelně můžete použít i nabíjecí NiMH akumulátory.

Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení kol (tj. aby model je rovně, pokud je volant ve středové pozici). Indikace stavu baterií ve vysílači je indikována LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení (pokud byste chtěli vysílač použít pro řízení jiných modelů).

V nabídce tuningových dílů jsou hliníkové olejové tlumiče a eliminátor diferenciálu. Eliminátor diferenciálu můžete použít pouze místo předního diferenciálu.

Vlastnosti modelu RC auta Traxxas Rally 1:18
Nově rychlo nabíječ s automatikou na 12 V
RC auto je kompletně sestaveno a připraveno k jízdě
Šasi modelu je vyrobeno z odolného nylonu plněného vlákny
Náhon 4WD, dva diferenciály, pohon stejnosměrným motorem řady 370.
Vodě odolný regulátor, tři jízdní módy, podpora LiPol akumulátorů a kalibrace na jiné vysílače
Vodě odolné servo řízení Traxxas 2065
Součástí balení je 5‑ti článkový NiMH akumulátor 1200 mAh s rychlo nabíječem na 12 V do autozásuvky
Dvoukanálová volantová RC souprava 2.4 GHz
Možnost tuningu - hliníkové olejové tlumiče, jednocestná centrální hřídel, eliminátor diferenciálu.
Pneumatiky jsou vyrobeny z měkké směsi pro vynikající přilnavost.


Typ Rally
Měřítko 1:18
Délka 265 mm
Šířka 112 mm
Rozvor 165 mm
Hmotnost 550 g
Náhon 4WD
Motor Stejnosměrný řady 370
Akumulátor NiMH 6.0 V 1200 mAh
Kola 12 paprsků, pneumatiky z měkké směsi
RC souprava Volantová 2 kanály 2.4 GHz
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0