TLR 8ight-X Buggy 1:8 Race Kit

Kód:
TLR04007
Výrobce:
Cena s DPH: 17 169 Kč
Cena bez DPH: 14 189 Kč
Skladová dostupnost:
Momentálně nedostupné

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: TLR 8ight-X Buggy 1:8 Race Kit
Balení obsahuje v jednotlivých sáčcích sady součástí pro dílčí sestavy, čirou karosérii, nádrž 125 ccm, Blok pro RC vybavení, archy samolepek a návod k sëstavení.

Stavebnice závodního RC modelu auta na dálkové ovládání 8ight-X Nitro Buggy 1:8 4WD Race Kit je založena na osvědčených technologiích, kvalitních materiálech a skvělém zpracování. Pohon na všechna kola, hliníkový eloxovaný 3mm 7075 T-6 podvozek, řada vylepšení, tuningové hliníkové díly, vysoká kvalita zpracování. Buggy je dodávána jako stavebnice bez elektroniky a bez motoru.

Losi 8ight-X Nitro Buggy znovu posunuje laťku o stupínek výše. Špičková závodní buggy s řadou vylepšení, úpravy jsou zaměřeny a podřízeny úspěchu na závodech. Byly vyslyšeny požadavky jezdců buggy. Sami si můžete postavit a opatřit auto provozními náplněmi podle vlastních představ. 8IGHT-X využívá inovační, sofistikované technologie, velmi kvalitní materiály a technologie, a ostrý vzhled. 4WD pohon, extra- silný CNC obrobený podvozek, vše je podřízeno vysokému výkonu a trvanlivosti. Revoluční hnací ústrojí, pedantská pozornost detailu a brilantní design jsou prostě nesrovnatelné. 8IGHT nabízí uživateli 21. století Off Road Buggy závodní vůz, který se snadno udržuje, upravuje tuningem a výborně řídí.


Vlastnosti
Odolný 3mm tvrdě eloxovaný 7075 T-6 hliníkový podvozek
Zlepšená geometrie zavěšení
Širší podvozek
Nastavení odklonu kol až o 20°
Hliníkové tlumiče s otvory pro odvzdušnění
Větší ložiska v těhlicích
Delší lože motoru pro větší tuhost podvozku
Hliníkové věže tlumičů s montážními otvory pro možnosti nastavení odpružení
Úhel centrální hřídele byl upraven pro rovnoměrný přenos k diferenciálům
Snadnější přístup k předním a zadním diferenciálům
Kuličkové ložiska
Karosérie s důrazem na přední přítlak

Nová geometrie zavěšení
Nová geometrie zavěšení umožňuje zajíždět rychlejší časy s menším počtem chyb. Motor má pastorek orientován do středu auta, aby byl přenos výkonu na obě nápravy rovnoměrný.

Možnosti tuningu náprav
Všechna nová ramena závěsů jsou navržena tak, aby co nejlépe plnila funkci prvotního zachycení rázů od kol. Jejich správná funkce je pro výkony auta klíčová. V příslušenství tuningu je možnost vyměnit je za uhlíkové.

Široké šasi
Auto má širší podvozek, aby se zvýšila stabilita a účinnost a neutrální chování podvozku s pohonem na všechna kola.

Větší ložiska v diferenciálech
Na vstupu od centrální hřídele náhonu byla v domečcích diferenciálů zvětšena ložiska pro vyšší životnost a lepší odolnost.

Nový tvar karosérie
Karosérie je tvarována pro posun přítlaku více dopředu, což zlepšuje účinnost řízení.

Boční kryty podvozku
Nové boční kryty podvozku mají lepší funkci ochrany funkčních součástí podvozku a jednoduchou montáž na podvozek.

Delší lože motoru
Aby bylo dosaženo co největší tuhosti pohonné jednotky na šasí, bylo zkonstruováno nové delší motorové lože, se kterým není deska šasí při extrémní jízdě tak namáhána.

Nové náboje kol
Přední a zadní náboje byly upraveny pro větší ložiska 8×16×5 pro maximální odolnost. Ještě větší 20° možnost odklonu a rejdu kol dává širší možnosti nastavení.

Hliníkové tlumiče s odvzdušněním
Nové uzávěry odvzdušnění tlumiče a vnitřní těsnění umožňují snadnější manipulaci při doplnění oleje. Nové gumové průchodky na hřídeli tlumiče pro vyšší životnost.

Umístění těžiště auta
Při jízdě je vhodné mít těžiště vozu posunuté více do předu, vyplatí se to při skocích i v zatáčkách, kdy se projeví přirozená vlastnost větší stability a lepší řiditelnosti.

Systém řízení Ackerman
Výhodou systému servosaveru je možnost nastavení jeho tuhosti odpružení a spojení levé a pravé strany tuhým táhlem. přispívá to k bezpečnosti serva a přesnosti řízení.

Hliníkové věže tlumičů
CNC hliníkové věže tlumičů z hliníku 7075-T6, mají nové montážní otvory pro umístění tlumiče v různých pozicích, což poskytuje závodníkům více možností ladění při měnících se podmínkách jízdy.

Lepší přístup k součástem diferenciálů
Výraznou inovací je lepší přístup k soukolí a součástem diferenciálů, kde stačí uvolnit pouze 4 šrouby, sundá se kryt krabičky diferenciálu, aniž by bylo potřeba demontovat další díly.

Výhoda příčného stabilizátoru
Tak jako velká auta i modely mají na nápravě nainstalován příčný (zkrutný) stabilizátor, který plní důležitou funkci při vyrovnávání náklonu při průjezdu zatáčkou.

Centrální hřídel rozvodu 4WD náhonu
Úhel středového hřídele hnacího ústrojí byl upraven tak, aby byly rovnoměrně poháněny přední a zadní diferenciál a tím se rovnoměrně rozdělila hnací síla na obě nápravy.

Praktické umístění součástí elektroniky
Servo plynu je umístěno těsně vedle karburátoru, stejně jako servo řízení, které je hned vedle servosaveru. Praktické krabičky přijímače a baterie mají své přesné místo na šasí.

Nížší hmotnost věžů tlumičů
S cílem minimalizace hmotnosti auta a pro snížení těžiště, byly věže tlumičů náležitě odlehčeny. Lze použít jak 3,5mm, tak 4mm hřídele tlumiče.

V metrické soustavě
8IGHT-X má rozměry a montážní součásti vyrobeny v metrické soustavě. Proto je případná náhrada snadno dostupná.

Doporučujeme koupit
Pro kompletní kompletaci auta je potřeba doplnit RC soupravu, serva řízení a plynu, baterii, spalovací motor s laděným výfukem, filtr, kola s disky, palivové hadičky, sadu nářadí k montáži, tekutou závlačku na šrouby, náplně to tlumičů a tuk do diferenciálů, barvy na lexan.


Typ Buggy
Měřítko 1:8
Délka 497 mm
Šířka 308 mm
Rozvor 326–329 mm
Světlá výška podvozku 60 mm
Náhon 4WD
Motor Doporučen spalovací nitro .21–.31
Výška 180 mm
Podvozek Hliníkový eloxovaný CNC 3 mm, 7075 T-6
Disky 83.5x42 mm
Nádrž 125cc
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0