SPRINT 2 Flux RTR s 2,4GHz RC soupravou, kar. BMW M3 GTS

Kód:
HPI112862
Výrobce:
Cena s DPH: 9 491 Kč
Cena bez DPH: 7 844 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 2 - 6 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: SPRINT 2 Flux RTR s 2,4GHz RC soupravou, kar. BMW M3 GTS
Legendární německý design poháněný střídavým motorem Vektor. Silniční speciál 1:10 dodávaný v setu včetně RC soupravy 2,4Ghz. Rychlost jízdy více než 85 km/h.

Rychlost, akcelerace a dynamika jízdy to vše Vám může nabídnout nový silniční podvozek Sprint 2 Flux s karosérií BMW M3 GTS. Podvozek s náhonem na všechna čtyři kola je poháněn výkonným bezúdržbovým střídavým motorem. Základem podvozku je šasi s plastu plněného skelnými vlákny, který ve spojení s vrchní výztuhou tvoří velice pevný a kompaktní celek. Přenos síly na planetové diferenciály je u tohoto modelu řešen pomocí ozubených řemínků, které zaručují dlouhou životnost, nízkou hlučnost a minimální nároky na údržbu. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena na spodních lichoběžníkových ramenech. Horní ramena jsou tvořeny spojovacími tyčemi. Podvozek je kompletně osazen kuličkovými ložisky a geometrie je nastavitelná ve všech bodech, což umožňuje optimální nastavení pro dosažení co nejlepších jízdních vlastností. O tlumení se stará čtveřice olejových tlumičů doplněná o vinuté pružiny. Veškerá elektronika, jako je regulátor a servo řízení jsou vodotěsné, stejně jako RC box a jsou tak chráněny před nepřízní počasí.

K řízení otáček je použit vodotěsný obousměrný regulátor otáček Flux Vapor, který ve spojení s použitým motorem Flux Vektor 5900kV vytváří výkonnou pohonnou jednotku. Stejně, jako regulátor je i servo řízení SF-10W ve voděodolném provedení. K ovládání je nově použita tříkanálová volantová RC souprava pracující v pásmu 2,4Ghz.

Model je dodáván jako kompletní sestavený model s namontovaným motorem a regulátorem včetně RC soupravy. Pohonný akumulátor a nabíječ NEJSOU součástí.

Kompletně sestavený model
RC souprava v pásmu 2,4Ghz
Výkonný střídavý motor Flux Vektor
Vodotěsný regulátor otáček a servo řízení
Olejové tlumiče
Náhon ozubenými řemínky
Vodotěsný RC box
4 x baterie AA pro vysílač
Délka [mm] 431
Šířka [mm] 200
Výška [mm] 127
Rozvor [mm] 254
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0