RC auto Vaterra Chevy Suburban 1972 Ascender-S 1:10 4WD RTR

Kód:
896657
Výrobce:
Cena s DPH: 8 829 Kč
Cena bez DPH: 7 297 Kč
Skladová dostupnost:
Momentálně nedostupné

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: RC auto Vaterra Chevy Suburban 1972 Ascender-S 1:10 4WD RTR
Balení obsahuje kompletně sestavené RC auto Vaterra Chevy Suburban Ascender-S 1972 1:10 4WD s nainstalovaným 35-závitovým motorem, voděodolným regulátorem 60A WP a servem řízení. RC souprava 2,4 GHz. Návod k použití.

Maketově zpracovaný model skutečného terénního auta Chevy Suburban 4x4 na podvozku Vaterra® Ascender™ Stamped Steel. Možnost výběru nastavení 4 délek rozvoru díky páteři z ocelových profilů. 3 pozice zavěšení předních a 4 pozice zadních tlumičů. Voděodolná elektronika.

Variabilní konstrukce podvozku
Podvozek tvoří páteř z ocelových profilů, nabízí nastavení čtyř délek rozvoru: 314 mm, 302 mm, 290 mm a 278 mm. Díky značení na rámu jsou úpravy rozvoru snadné. Podvozek byl navržen se 3 pozicemi zavěšení předních a 4 pozicemi zavěšení zadních tlumičů. Všechna zavěšení jsou hliníková, olejové nastavitelné tlumiče mají možnosti nastavení i pro nejnáročnější podmínky.

Prostor pro větší baterie
Lože baterie je umístěno za přední nápravou tak, aby hmotnost baterie byla více na přední nápravě a to pro větší trakci při ježdění po skalách nebo strmých svazích. Do tohoto prostoru se nyní vejde i rozměrnější pohonná baterie.

Náprava s velkým rejdem
Přední náprava má možnost natočení až o 45°, drážkované CV hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a zvládají snadno jízdu v členitém terénu. Licencovaná karoserie Chevy Suburban Ascender-S 1972 je hotová s řadou maketových detailů.

Realistické terénní pneumatiky
Realistické hnací ústrojí a podvozek jsou doplněny výbornými terénními pneumatikami Race Claws s dezénem pro vynikající trakci, které poskytují vynikající přilnavost na všech površích.

Výkonný 35T Motor
Auto pohání výkonný stejnosměrný motor Dynamite Crawler 35T a voděodolný regulátor Dynamite 60A, servo řízení s momentem 9 kg.cm s kovovým převodem.

Voděodolný regulátor
Regulátor Dynamite 60A lze nastavit na režim Sport (jízda vpřed, neutrál, brzda a jízda vzad), Race (jízda vpřed, neutrál a brzda) a Crawler (jízda vpřed, brzda v neutrálu, jízda vzad). Regulátor lze nakonfigurovat na LiPo i NiMH akumulátory. O řízení se stará RC souprava 2,4 GHz.

Funkční osvětlení
Osvětlení vždy dodá modelu auta na autentičnosti, zvláště pokud jde o model skutečného vozu, jako je i Chevy Suburban. Nainstalovány jsou LED bílá světla ve světlometech a přední oranžová světla v chromovaných náraznících.

Vlastnosti modelu Chevy Suburban Ascender-S
Lisovaný ocelový rám podvozku Ascender™ Stamped Steel
Rozvor je nastavitelný na 4 rozměry - díky tomu si můžete nejen měnit jízdní vlastnosti, ale používat i jiné typy karosérií, např. od Killerbody!
Licencovaná karoserie Chevy Suburban Ascender-S 1972
Světlomety a přední poziční světla jsou nainstalovány
Nový zásobník akumulátorů pro větší sady baterií
Přední odpružení 3 pozice Panhard Bar
4 pozice zadního odpružení
Hliníkové závesy odpružení
RC souprava 2,4 GHz
CV přední hnací hřídele
Kovová jedno rychlostní převodovka
Třecí spojka
Krabička přijímače
Olejové tlumiče se závitem
Licencované pneumatiky Race Claws
Osmi paprsková kola 48 mm
Výkonný motor Dynamite® 540 35T
Voděodolný regulátor Dynamite 60 A WP
Servo řízení 9 kg s kovovým převodem

Doporučujeme koupit
K uvedení do provozu potřebujete pouze 2-článkový LiPo akumulátor v krátkém provedení (délka 96 mm) 7.4 V s kapacitou alespoň 3300 mAh a vhodný nabíječ. Doporučujeme koupit pohonný LiPo akumulátor Black Magic 7.4 V 4200 mAh - obj. č. BMA35-4200-2EC3.

Typ Crawler
Měřítko 1:10
Délka 495 mm
Šířka 203 mm
Rozvor (314mm) (302mm) (290mm) (278mm)
Výška 210 mm
Světlá výška podvozku 37 mm
Hmotnost 1814 g
Náhon 4WD
Motor Dynamite 35T
Regulátor Dynamite 60A WP
Pneumatiky 106 mm Race Claws
Disky 48,2 x 27 mm
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0