PT-17 1.1m PNP

Kód:
EFL3375
Výrobce:
Cena s DPH: 5 919 Kč
Cena bez DPH: 4 892 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: PT-17 1.1m PNP
Charakteristika

Sportovní RC polomaketa amerického cvičného vojenského letadla Stearman PT-17 o rozpětí 1,1m s řadou maketových prvků je poháněna střídavým motorem 15BL. Model má nainstalovaný střídavý motor s regulátorem a servy.

Školní a cvičný letoun U.S. Army Air Corp z období Druhé světové války, Stearman PT-17. Jeho robustní konstrukce a dobré letové vlastnosti, umožnily výuku létání tisícům nových pilotů. Bylo vyrobeno více než 10000 ks těchto strojů, které patří svojí charakteristickou siluetou k nejznámějším dvojplošníkům. I dnes se lze setkat na leteckých dnech s těmito legendárními stroji.

Model je určen pro pokročilejší piloty, je vyroben z pevné a velmi odolné hmoty Z-Foam. Přestože jde o dvouplošník, je sestavení případně rozebrání modelu velmi rychlé, a to díky pokročilému systému konstrukce. Doslova za pár minut je model připraven k letu, spodní křídlo, které má nainstalovány serva křidélek, se připojí pouze jedním kabelem s konektorem ke trupu a zajistí otočnými pojistkami. Mezikřídelní vzpěry se pouze nasunou do pouzder a s vrchním křídlem se spojí průchozími drátěnými strunami.

Vybavení

Nainstalovány serva s pohonem. Nainstalovány jsou střídavý motor E-flite 15BL 850Kv, regulátor 45A, 9g serv A330. Pohonná baterie není součástí balení, doporučena je LiPol baterie 2200mAh 11,1V 3S 30C - 3200mAh 3S 30C.

Maketový motor

Působivé maketové detaily, jako je složitě tvarovaný hvězdicový motor, přispívají významně ke vzhledu modelu. Elektromotor je nainstalován uvnitř makety motoru, takže vzhled pohonné jednotky je dokonalý.

Maketový podvozek

Přesné zpracování složitých částí letadla je zásadní pro maketový vzhled, platí to i pro podvozek, který nejen odpovídá tvarem svému vzoru, ale má i funkční odpružení!
Vlastnosti

Sportovní model populárního letadla Stearman PT-17
Maketový podvozek s odpužením
Jednoduchá montáž modelu
Střídavý motor 15BL
Střídavý regulátor 45A
AS3X® přijímač s volitelnou technologií SAFE Select
Hotové zbarvení modelu US NAVY
Maketa hvězdicového motoru

Doporučujeme koupit

5+ kanálová RC soupravu, LiPol baterii 2200–3000mAh 3S, nabíječ LiPol.

Parametry
Konstrukce EPP
Rozpětí 1130 mm
Délka 850 mm
Letová hmotnost 1450 g
Nosná plocha 41,5 dm2
Plošné zatížení 35 g/dm2
Elektro pohon 15BL Outrunner
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0