Pilatus Porter - HOTT

Kód:
9928.HOTT
EAN:
4013389485159
Výrobce:
Cena s DPH: 1 511 Kč
Cena bez DPH: 1 249 Kč
Skladová dostupnost:
Momentálně nedostupné

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Pilatus Porter - HOTT
Polomaketa známého letadla vyrobená z lehkého pěnového materiálu vybavená motorem, regulátorem, servy, přijímačem a pohonným akumulátorem. Rozpětí 425mm, letová hmotnost 44g.

Letadlo Pilatus PC-6 je celosvětově známé a populární švýcarské letadlo s rozpětím křídel 15,13m a turbovrtulovým motorem Pratt&Whitney o výkonu 550 koní, které dává letadlu dostatečně velký výkon, aby se po krátkém rozjezdu vzneslo do vzduchu. Díky možnosti přemístit náklad o hmotnosti až 1 tuny se letadlo stalo extrémně spolehlivé a oblíbené pro letecké práce. Díky své konstrukci a nápadnému dlouhému trupu před kabinou se toto letadlo stalo i velmi oblíbeným námětem na stavbu modelů.

Model našeho Pilatus Porter je postaven v měřítku 1:35 a díky extrémně lehké konstrukci dosahuje jeho letová hmotnost pouhých 44g. Díky této nízké hmotnosti se dá použít i jako halové letadlo. Ovládané jsou výškovka, směrovka a otáčky motoru. Model je od výrobce ve vysokém stupni přepracovanosti a od vybalení z krabice trvá jeho zprovoznění pouhých pár minut.

K pohonu modelu slouží již z výroby nainstalovaný elektromotor s třílistou vrtulí, regulátorem otáček a dvojicí serv pro ovládání výškovky a směrovky. K pohonu je v balení přiložen Li-pol akumulátor 3,7V s kapacitou 150mAh a USB nabíječ pro nabíjení tohoto akumulátoru. Součástí balení je i 6-kanálový přijímač GR-12SH, který lze spárovat s kterýmkoliv vysílačem Graupner HoTT.
součástí balení je i sada náhradních listů vrtule.

Rozpětí [mm] 425
Délka [mm] 330
Hmotnost [g] 44
Plocha křídla [dm2] 3.3
Plošné zatížení [g/dm2] 13.3
Ovládané funkce S,V,M
Stavební náročnost S0
Náročnost pilotáže P0,P1
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0