P-51D Mustang 1.2m PNP

Kód:
EFL8975
Výrobce:
Cena s DPH: 6 889 Kč
Cena bez DPH: 5 693 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: P-51D Mustang 1.2m PNP
Obsahem balení je RC model letadla P-51D Mustang se čtyřlistou vrtulí, elektrickým zatahovacím podvozkem, klapkami s nainstalovanými servy, střídavým elektromotorem. Návod k použití v češtině. Vysílač, přijímač, pohonný LiPol akumulátor ani nabíječ nejsou obsahem balení.

RC model legendární americké stíhačky P-51D Mustang o rozpětí 1,2m, s elektrickým zatahovacím podvozkem, nainstalovanými vztlakovými klapkami, servy a střídavým pohonem. Osvědčená lehká konstrukce z Elaporu a autentické zbarvení.

Model E-flite® P-51D Mustang 1.2m má realistické zpracování, přesné tvary, čtyřlistou vrtuli jako velký vzor, kokpit s pilotem a přístrojovou deskou, rytí panelů potahu a maketovou kamufláž U.S. Army Air Corps. Nyní můžete mít i více výkonu při použití až 4- článkové LiPol baterie! Střídavý pohon nevyžaduje žádné nastavení. Nadstandardní vybavení funkčními vztlakovými klapkami a elektrickým zatahovacím podvozkem podstatně zvyšuje možnosti využití a v letu navíc vypadá jako skutečné letadlo.

Model v kamufláži slavného leteckého esa
Slavný americký stíhač P-51D Mustang patřil pilotu Capt. Ernest “Fieb” Fiebelkornovi, který patřil mezi největší americká letecká esa ve 20. stíhací skupině. Svůj stroj pojmenoval po své ženě "June Nite", pocházel z Michiganu, měl 9 sestřelů nepřátelských letadel, obdržel řadu vyznamenání, zahynul v Korejské válce v roce 1950.

Výborné letové vlastnosti
Model je vyroben z lehké pěnové hmoty EPO, takže má nízké plošné zatížení, které je důležité pro let na malé rychlosti při startu a přistání. Tomu napomáhají i vztlakové klapky, které výrazně zkrátí délku startu a přistání. Naopak pro let při maximální rychlostí se podvozek zatáhne do křídla, kryty podvozku zapadnou přesně do šachet ve křídle a sníží se tak aerodynamický odpor. Výsledkem je velké rozpětí letové rychlosti kdy může létat jak velmi rychle, tak i pomalu na přistání.

Střídavý motor a regulátor pro 3-4 články LiPol
Mustang má nainstalován výkonný střídavý motor 15BL 850 Kv sečtyřlistou vrtulí 10,5 x 8 s kuželem o průměru 75,5 mm, střídavý regulátor 40A Pro Switch Mode BEC V2. S dodávanou 4 listou vrtulí má za letu velmi tichý zvukový projev a s LiPol baterií 2200-3000mAh 3S zalétá i základní akrobatické obraty. Pokud chcete mít ještě výkonnější pohon, stačí vyměnit baterii za 4-článkovou a to bez jakých koli nastavení.

Pevná, lehká a tuhá konstrukce EPO
Model je vyroben z lehké pěnové hmoty, která je velmi odolná proti poškození a zároveň snadno opravitelná v případě kolize. Model je vybaven paneláží potahu, řadou maketových doplňků, kabinou s pilotem, autentickým zbarvením a maketovým vrtulovým kuželem se 4-listou vrtulí.

Výhody zatahovacího podvozku
Pro dokonalý realismus letu je model P-51D Mustang vybaven elektrickým zatahovacím podvozkem, který má maketově realistické nohy včetně kol a kryty podvozku. Pro dokončení montáže není nutné žádné lepidlo. Křídlo je jednodílné a potá se k trupu pomocí několika šroubů. K elektronice a baterii je snadný přístup díky rozměrnému krytu trupu.

Klíčové vlastnosti
Minimum času k sestavení
Nainstalované funkční vztlakové klapky
Nainstalovaný elektrický zatahovací podvozek
Řízeny křidélka, výškovka, směrovka plyn, klapky a podvozek
Výkonný střídavý motor 15BL 850Kv s rotačním pláštěm je instalován
Regulátor E-flite 40A
4 listá vrtule, znázornění panelů, pilot, zbraně a detaily kokpitu
Rychlý přístup k baterii krytem na trupu
Odolná konstrukce EPO
Originální kamufláž WWII

Doporučujeme koupit
Je potřeba doplnit 6+ kanálovou RC soupravu, LiPol baterii 2200–3000mAh 3–4S s konektorem EC3, vhodný nabíječ.Konstrukce EPO
Rozpětí 1219 mm
Délka 1065 mm
Letová hmotnost 1530 g
Nosná plocha 24,9 dm2
Plošné zatížení 61 g/dm2
Elektro pohon střídavý motor 15BL 950Kv
Vrtule 4 listá 10.5 × 8
Vrtulový kužel Pro 4 listou vrtuli 75.5mm P-51

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0