Losi Tenacity Desert Buggy 1:10 4WD RTR AVC modrá

Kód:
LOS03014T2
Výrobce:
Cena s DPH: 10 679 Kč
Cena bez DPH: 8 826 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Losi Tenacity Desert Buggy 1:10 4WD RTR AVC modrá
Set obsahuje sestavené RC auto Losi TENACITY-DB 4X4 Desert Buggy RTR, vysílač Spektrum DX2E Active AVC, nainstalované díly Dynamite 130A střídavý regulátor, střídavý motor Fuze 4-Pole 3800Kv 550, 9kg servo, Spektrum FPV držák, manuál.

RC model auta Losi Tenacity-DB s věrnou klecí karosérie a kokpitem s posádkou je výkonná 4WD Desert Buggy, postavená na platformě vozů TEN. Integrovaná stabilizace jízdy AVC, výkonný střídavý pohon kompatibilní s akumulátory 2-3S LiPol (dop. 500mAh 30C), vysílač Spektrum DX2E, přijímač se stabilizací AVC.

RC model auta na dálkové ovládání Losi TENACITY-DB 4WD Desert Buggy 1:10 AVC je sestaven a připraven k jízdě s vysílačem Spektrum DX2E a voděodolným přijímačem SPMSRS6000 se stabilizací AVC™. Výkonný střídavý 4-pólový motor Dynamite velikosti 550 s otáčkami 3800 ot/min/V a střídavým regulátorem regulátor Dynamite Fuze 130A.

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)
Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.


Osvědčená platforma TEN
Šasi modelu je postaveno na osvědčené a léty prověřené platformě Losi 4WD TEN. Základem je lehké šasi, ke kterému jsou upevněny jednotlivé částí pohonu a elektronika. Těžiště auta je tak položeno velmi nízko, získáte tak výhodu před ostatními hlavně při průjezdu zatáčkami. Samozřejmostí je plně nastavitelná geometrie.


Nezávislé zavěšení náprav
Pro komfortní jízdu má Tenacity-DB nezávislé zavěšení přední a zadní nápravy, které v kombinaci s pohonem na obě nápravy zajišťují stálou trakci na nerovnostech i při vyšších rychlostech.


Střídavý motorDynamite
Auto pohání střídavý 4-pólový motor Dynamite 550 3800Kv. Pro běžné rekreační ježdění plně dostačuje 2S LiPol, pokud chcete mít vysokou rychlost, lze použít 3S LiPol se kterou můžete dosáhnout rychlost až 80km/hod!


Střídavý regulátorDynamite
Nainstalovaný regulátor Dynamite Fuze 130A je kompatibilní s 2-3 článkovou LiPol baterií (prodává se samostatně). Regulátor je voděodolný a je dodáván s konektorem EC3.


Pohon 4x4 s nastavitelnými diferenciály
Díky pohonu všech kol má auto větší trakci lepší odezvu řízení. Přední, středový a zadní diferenciál lze naladit pro různé jízdní podmínky. Součástí systému TENACITY-DB je také středový diferenciál, který reguluje moment přední nebo zadní nápravy a umožňuje autu procházet i nejtěžším terénem.

12 mm závodní tlumiče
Pro komfortní jízdu má Tenacity-DB olejové 12mm tlumiče, které zvládnou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.


Kompozitní podvozek se zásobníkem baterií na spodní straně
Vysoce tuhý kompozitní podvozek umožňuje rychlou a snadnou výměnu baterie bez nutnosti demontáže karosérie.


Voděodolná elektronika
Pro případ mokré trati je regulátor opatřen úpravou proti vlhkosti, takže nehrozí jeho poškození. Dostatečné chlazení zajistí elektrický ventilátor. Podrobnosti k jízdě ve vlhkém prostředí naleznete v návodu k obsluze.


Vyrobeno v metrické soustavě
Celý kompletní model TENACITY-DB je vyroben v metrické soustavě, včetně ložisek, šroubů a matic.


Dravý vzhled závodní karosérie
Karosérie nejen chrání elektroniku při jízdě ale plní i důležitou funkci optimálního přítlaku při jízdě. Během jízdy v terénu a zvláště při skocích je přínosem i rozměrné křídlo na zadní části auta.

Univerzální pneumatiky
Pneumatiky Maxxis Razr MT s agresivním dezénem vám pomohou sjíždět jakýkoli terén. Ať už pojedete na asfaltu nebo v terénu, pneumatiky poskytnou dlouhou životnost běhounu a prvotřídní výkon.


Maketová klec karosérie
Klec karosérie tvoří s kapotáží jeden celek, který se odklápí dozadu kolem čepu v zadní části. Tím je zajištěn výborný přístup k mechanickým i elektronickým součástem modelu. Bonusem je světelná lišts nad kabinou posádky, která je přínosem při jízdě za šera.


Voděodolné servo řízení
Použitý systém stabilizace AVC vyžaduje rychlé digitální servo řízení To splňuje vodě odolné digitální servo Spektrum S605 Hi Torque 9kg pro auta 1:10, s kovovým převodem, rychlost .24 s/60° @ 6V.


Doporučené příslušenství FPV
V balení setu je volitelně k instalaci k dispozici Spektrum FPV (First Person View) držák, která byl navržen speciálně pro TENACITY-DB. Přidáním držáku FPV můžete snadno nainstalovat systém FPV. V kombinaci s výkonnou kamerou FPV značky Spektrum a náhlavní soupravou jste připraveni zaznamenat intenzivnější pocit z jízdy. Doporučeno je volitené Spektrum Lože kamery VA2510 SPMVX2510. Kamera je doporučena SPMVA2510EU


RC souprava Spektrum DX2E ACTIVE s AVC
Vysílač Spektrum DX2E 2,4 GHz s modulací DSMR je dodáván se spolehlivým pijímačem Spektrum SPMSRS6000 a výhodou AVC (Active Vehicle Control). Pro zajištění správné funkce elektronické stabilizace AVC je pro řízení použito rychlé digitální servo.

Vlastnosti Losi Tenacity-DB
Kompletně sestaven, připraven k jízdě
Přijímač Spektrum DX2e 2,4 GHz DSMR se stabilizací AVC
Voděodolný programovatelný regulátor Dynamite 130 A
Výkonný střídavý 4-pólový motor Dynamite řady 550, 3800 ot/min/V
Vysílač Spektrum DX2E Active AVC
Digitální servo řízení Spektrum S605
Pneumatiky Maxxis Razr MT
Voděodolné komponenty
TENACITY-DB 4WD Desert Buggy
Doporučujeme koupit
K provozu je potřeba doplnit do auta pohonné LiPol sady akumulátorů, 5000mAh 2-3S LiPol s konektorem EC3, (viz Doporučené příslušenství - baterie) a vhodný nabíječ.


Typ Desert Buggy
Měřítko 1:10
Délka 535 mm
Šířka 297 mm
Rozvor 332 mm
Světlá výška podvozku 38 mm
Hmotnost 2400 g
Náhon 4WD
Motor Střídavý 550 Fuze 4T 3800Kv
Regulátor Dynamite 130A
Výška 297 mm
Průměr kol 118 mm
Pneumatiky Maxxis Razr MT
Disky 2.2 x 3.0 / 12mm šestihr.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0