Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 4WD BND

Kód:
LOS03025
Výrobce:
Cena s DPH: 10 189 Kč
Cena bez DPH: 8 421 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 2 - 6 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 4WD BND
Balení obsahuje kompletně sestavený model RC auta Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 s nainstalovaným přijímačem Spektrum, 4-pólovým střídavým motorem řady 550 s 3800 ot/min/V, střídavým regulátorem Fuze 130 A a vodě odolným servem řízení, návod k použití.

RC model auta na dálkové ovládání Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je rychlý a silný vůz do terénu, ideálně můžete jezdit na šotolině či písku. Model, poháněn střídavým motorem Dynamite 3800Kv může jezdit rychlostí až 70km/hod! V takové rychlosti není jednoduché rychle reagovat a proto vám při řízení pomůže elektronická stabilizace AVC, která je obsažena v nainstalovaném přijímači SRS6000 DSMR 6-kan. AVC. Proto, jestliže vlastníte volantový vysílač Spektrum, je pro vás volba jasná.

Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je sestaven a připraven k jízdě. Speciální konstrukce zadních kyvných ramen s dlouhým zdvihem, hliníkové šasi, pohon výkonným střídavým motorem řady 550. Nainstalovaný přijímač se stabilizací AVC. Model dosahuje rychlost až 70 km/hod! Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a skvělé jízdní vlastnosti, které znáte od značky Losi.

Výkonný střídavý motor Dynamite
Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck má výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550 s 3800 ot/min/V, se kterým dokáže auto uhánět rychlostí více než 70km/hod! Aby to bylo reálné, potřebujete mít k dispozici kvalitní LiPol baterii a to 2 nebo 3 článkovou sadu s kapacitou 5000mAh a možností zatížení až 30C. (baterie není v balení)

Podvozek se 4-bodovou zadní nápravou
Tým vývojářů Losi se inspiroval skutečnými reálnými vozy, které skvěle spojují realismus s funkčními 4WD schopnostmi. Základem je 3mm hliníková podložka z pevného eloxovaného hliníku, která je integrována s realistickou klecí z pevného kompaktního materiálu. Klasická přední náprava je kombinovaná se zadní vlečenou nápravou, která výborně přenáší výkon na kola díky 4-bodovému zavěšení.

Bind-N-Drive™
Bind-N-Drive™ (BND) Spáruj a jezdi, je výbornou volbou pro všechny, kteří již vlastní volantový vysílač s technologií DSMR Spektrum 2.4GHz. Toto provedení má za cíl vám ušetřit peníze tím, že využijete váš vysílač Spektrum. Pak stačí pouze spárovat Bind-N-Drive s vaším vysílačem a jezdit bez zbytečně vyšších nákladů.

Snadný přístup k motoru
Unikátní konstrukce podvozku umožňuje snadný přístup k motoru Dynamite Fuze™ 3800Kv. V případě potřeby se pouze odšroubují tři šrouby ve spodní části šasi a pak lze bez námahy provést změny v nastavení pastorku, případně servis motoru.

Rychlý přístup k bateriím
Aby se zamezilo znečištění šasí a elektroniky, je provedeno boční zakapotování šasí. Při výměně baterie se nesundává karosérie ale baterie má na spodní straně podvozku kryt, díky kterému velmi rychle vyměníte baterii za jinou.

Uzavřená převodovka a diferenciály
Skříně převodovky a diferenciály jsou uzavřené a mají kovové převody s modulem M1. Ozubení je proto větší a lépe snáší vysoké zatížení při přenosu výkonu střídavého pohonu.

Olejové stavitelné tlumiče
Pro komfortní jízdu má auto olejové, 122mm zadní tlumiče a 100mm přední tlumiče, které zvládnou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

Voděodolná elektronika
Model Baja Rey™ Desert Truck má nainstalovanou voděodolnou elektroniku, klterá snáší velmi dobře nepříznivé povětrnostní podmínky. Přijímač, regulátor a servo řízení jsou proti vniknutí vody chráněny.

Vícedílná hotová karosérie
Ke kleci karosérie jsou přišroubovány 4 díly karosérie, jde o přední, pravou, levou a zadní část. Kokpit doplňují figurky jezdců.

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)
Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

Heading Hold: AVC technologie drží směr jízdy a provádí okamžité korekce směru jízdy tak, aby auto neuhýbalo ze směru a zároveň se nijak neovlivnilo řízení.
Řízení plynu: Cílem této funkce je zajištění maximální přilnavosti kol a zabránění prokluzu. Díky tomu je výkon motoru optimálně přiváděn na kola, takže ať se auto dostane do smyku nebo najede na kluzký povrch, je rychlost upravena a auto je opět plně řiditelné.
Nastavitelná citlivost: Výše stabilizace, kterou poskytuje technologie AVC, lze nastavit tak, aby vyhovovala libovolné kombinaci kvality řidiče, stylu jízdy a terénu. V závislosti na vysílači Spektrum, který používáte, můžete provést úpravy stabilizace pomocí programovací funkce nebo ovládacího prvku vysílače. AVC lze rovněž vypnout a mít tradiční zážitek z jízdy, kde si můžete porovnat své řidičské schopnosti s elektronickým systémem.
Vlastnosti RC modelu auta Losi Baja Rey Desert Truck 1:10
Maketový model inovativní konstrukce připraven k jízdě
Přijímač Spektrum 2,4 GHz DSMR s technologií AVC
Voděodolný regulátor Dynamite 130 A, je napájen 2 až 3 čl. LiPol baterií
Výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550, 3800 ot/min/V
Přesné voděodolné servo řízení Spektrum
Deska šasi z eloxovaného 3 mm hliníku
Hnací ústrojí kol 4WD - zadní kola mají stálý náhon, přední má diferenciál
Realistická klec a karosérie Baja s řidičem a rezervním kolem
Hliníkové nastavitelné olejové tlumiče
Kola s pneumatikami Desert Claws
Kompletní osazení kuličkovými ložisky, ozubená kola jsou z kalené oceli
Funkční náhradní kolo na kleci karosérie

Doporučujeme koupit
K uvedení do provozu potřebujete volantový vysílač Spektrum DSMR, LiPol akumulátor 7.4 V nebo 11.1 V s kapacitou 4000-5000 mAh 30C s konektorem EC3 a nabíječ.


Typ Desert Truck
Měřítko 1:10
Délka 540 mm
Šířka 320 mm
Rozvor 370 mm
Světlá výška podvozku 55 mm
Hmotnost 2800 g
Náhon 4WD
Motor Střídavý 550 Dynamite 3800Kv
Regulátor StřídavýDynamite® Fuze™ 130A WP
Servo Spektrum™ 9 Kg 23T
Přijímač Spektrum™ SRS6000
Baterie Doporučena LiPol 5000mAh 2-3S 30C
Střídavý regulátor Fuze 130A Senzorless WP
Typ Střídavý regulátor pro modely aut 1:8 - 1:10
Provedení Bez senzorové
Napájení 6 - 14 čl. NiMH, 2 - 4 čl. LiPol
Max. trvalý proud 130 A
Vnitřní odpor 0.4 mΩ/fáze
BEC 6V/3A
Rozměry 53.5 x 36 x 36 mm (d x š x v)
Hmotnost 79 g včetně kabeláže
Tepelná ochrana Ano
Programování Ano
Střídavý elektromotor Fuze 1:10 3800 ot/V
Použití RC modely aut 1:10
Typ Střídavý s vnitřním rotorem
Počet pólů 4
Otáčky 3800 ot/min/V
Maximální napájecí napětí 3 čl. LiPo
Maximální provozní teplota 85 °C
Hřídel ঵ x 15 mm
Senzor polohy rotoru Ne

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
RC auto Arrma Kraton 4S BLX 1:10 4WD RTR

RC auto Arrma Kraton 4S BLX 1:10 4WD RTR

RC model auta Arrma Kraton 4S BLX je poháněn střídavým motorem a regulátorem s podporou až 4S LiPo akumulátorů.

Kód: ARA102690
11 349 Kč bez DPH 9 379 Kč
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0