L-39 Albatros (1450 mm) pro dmychadlo 90 mm

Kód:
4ST112484
Výrobce:
Cena s DPH: 14 540 Kč
Cena bez DPH: 12 017 Kč
Skladová dostupnost:
Momentálně nedostupné

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: L-39 Albatros (1450 mm) pro dmychadlo 90 mm
Model československého cvičného letounu 1450mm s konstrukčním trupem a nosnými plochami pro dmychadlo 90mm. Možnost dovybavení maketovým zatahovacím podvozkem. Ovládaná křidélka, klapky, směrovka, výškovka.

L-39 Albatros vyráběný od počátku 70. let je stále ještě světově nejrozšířenější cvičný proudový letoun. Dodnes slouží k výcviku vojenských pilotů na všech světadílech stejně jako "sporťák" pro náročné. Na závodech okolo pylonů v americkém Renu má svoji vlastní třídu, sedmička Albatrosů propaguje švýcarské hodinky jako "Patrouille Breitling"...

Polomaketa československého proudového cvičného letounu pro pohon dmychadlem o průměru 90 mm se střídavým motorem a 8s Li-poly akumulátorem pro zkušené piloty "jetů".

Trup modelu je klasické konstrukce s celobalsovým tuhým potahem s odnímatelnou kabinou a kryty na spodní straně trupu umožňující přístup k dmychadlu. Přívodní "roury" vedoucí k dmychadlu a výstupní tryska jsou laminátové.

Křídlo se souměrným profilem je dvoudílné s klasickou celobalsovou konstrukcí s tuhým potahem. Poloviny křídla se nasouvají z ¨boku na uhlíkovou trubkovou spojku a zajišťují šrouby. Křidélka a klapky jsou ovládány mikroservy uloženými v křídle pomocí krátkých přímých táhel.

Ocasní plochy jsou celobalsové serva pro ovládání kormidel jsou umístěna ve vodorovném stabilizátoru a kýlovce.

Přistávací zařízení tvoří tříkolový zatahovací podvozek – stavebnice předpokládá použití elektrických jednotek (nejsou součástí stavebnice) odpružené nohy s koly jsou obsaženy.

Celý povrch modelu je potažen nažehlovací fólií Oracover.

Pro pohon budete potřebovat 90 mm dmychadlo s výkonným střídavým motorem a 8s Li-poly akumulátor.

Stavebnice obsahuje: konstrukční trup, křídlo a ocasní plochy, odpružené podvozkové nohy s koly (bez zatahovacího mechanismu), sadu drobného příslušenství, aršík samolepek a obrázkový návod.

Rozpětí [mm] 1450
Délka [mm] 1860
Plocha křídla [dm2] 42.7
Hmotnost [g] 4300 - 4600
Ovládané funkce S,V(2),K(2),M,P(3),F(2)
Stavební náročnost S2,S3
Náročnost pilotáže P3,P4
Doporučený pohon a RC vybavení:

MIDI FAN Albatros
Motor dmychadlo 90 mm Wemotec MIDI FAN Pro / HET 650-68-1500
Regulátor FOXY XR-120 OPTO
Akumulátor 2x FOXY G2 14,8 V 5000 mAh v sérii
Vrtule -
Serva 8x HS-85MG
RC souprava min. 8 kanálů
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0