E-flite F-16 Thunderbirds 0.8m PNP

Kód:
EFL7875
Výrobce:
Cena s DPH: 8 019 Kč
Cena bez DPH: 6 627 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: E-flite F-16 Thunderbirds 0.8m PNP
Hotové díly modelu F-16 Thunderbirds EDF s nainstalovanými komponenty: 6x digitální servo 9g, dmychadlo se střídavým motorem 2860-KV1850, regulátor 70A. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

RC model letadla snad nejznámějšího amerického proudového stíhacího letadla, F-16 ve zbarvení Thunderbirds. Vynikající letové vlastnosti, zatahovací elektrický podvozek s odpružením, nainstalovaná pohonná jednotka EDF 70mm se střídavým motorem a regulátorem a digitální serva. Doplníte svoji RC soupravu a baterii.

Stíhací proudový letoun General Dynamics / Lockheed Martin F-16 je jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších jednomotorových stíhačů na světě. Jeho úžasný výkon a schopnosti jsou důvodem, proč se jej světově proslulý americký letecký tým Thunderbirds rozhodl předvádět na leteckých dnech po celém světě. Model od E-flite® F-16 Thunderbirds 70mm EDF je replikou, která nabízí vysoké výkony a současně je snadno ovladatelný.

Konstrukce je osvědčená, model je vyroben z velmi pevné a lehké vyztužené hmoty EPO. Má nainstalovány všechny komponenty. K pohonu bylo zvoleno 12-lopatkové dmychadlo se střídavým vysokootáčkovým motorem a 70A regulátorem kompatibilním s 6S LiPol bateriemi. Nainstalována jsou všechna serva, jsou digitální s kovovými převody. Baterie se vkládá pod rozměrný odnímací kryt s kabinou, ve které je figurka pilota.

Výkonné dmychadlo
12-ti lopatkový rotor 70mm dmychadla v kombinaci s vysokootáčkovým střídavým motorem, regulátorem 70A a volitelnou LiPol baterií 6S 3200-4000mAh, má velmi vysoký tah, proto má model neuvěřitelný rozsah rychlostí s prakticky okamžitou odezvu na plynovou páku. Ale to co každého okamžitě zaujme, je úžasný zvuk vydávaný dmychadlem - téměř jako skutečná turbína.

Zatahovací podvozek
Nebyl by to ani pořádný Jet, pokud by neměl zatahovací podvozek! Model má proto nainstalován 3-kolý elektrický zatahovací podvozek s řiditelnou příďovou nohou, který je pro model výbornou volbou. Model má vysokou stabilitu při pojíždění a bezvadnou řiditelnost nejen při startu ale především při přistání. Nohy podvozku jsou kovové a mají odpružení.

Pevný a lehký
Model je kompletně vyroben ve formách z pevné a tuhé pěnové hmoty EPO, která je v důležitých místech pevnostně vyztužena. Jako celek vyniká konstrukce velmi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, což je základním předpokladem pro jinak energeticky náročný jet.

Úžasný výkon
F-16 Thunderbirds EDF má téměř neomezený vertikální výkon a akrobatické schopnosti, které vyniknou i díky velmi elegantnímu designu. Rozpětí rychlostí modelu je obrovské, od minimální na vztlakových klapkách až po maximum při plném plynu. Aby bylo možné těchto přednosti využít, je potřeba použít kvalitní LiPol baterie, které snáší vysokou proudovou zátěž. Baterie nejsou součástí balení.

Vlastnosti RC modelu letadla F-16
F-16 má skvělé akrobatické schopnosti a výkony
12-ti lopatkové 70mm dmychadlo má vynikající účinnost a udělí modelu vysokou rychlost
Vysokootáčkový střídavý motor a regulátor 70A je kompatibilní s 6S LiPol
Rychlé a přesné digitální serva s kovovými převody
Elektrický 3-kolý zatahovací podvozek s odpružením může startovat na i trávě
Pro montáž není potřeba žádné lepidlo
Velký a pohodlný vrchní kryt s kabinou, detaily kokpitu a pilotem
Odnímatelné kompozitní vyztužené křídlo
Lehká, pevná a trvanlivá konstrukce EPO
Unikátní zbarvení letecké skupiny amerického letectva Thunderbirds
Obsahuje obtisky pro označení Thunderbird podle vašeho výběru


Doporučujeme koupit
Pro uvedení do provozu je potřeba doplnit 6+ kanálový vysílač a přijímač, pohonnou LiPol baterii 22,2V 3300–3800mAh 30+C 6S s konektorem EC5 a vhodný nabíječ.Druh stavebnice PNP
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Pokročilý
Typ Vojenský, polomaketa
Rozpětí 815 mm
Délka 1260 mm
Letová hmotnost 2090 g
Elektro pohon Střídavý 2860-KV1850
Regulátor Střídavý 70A 6S
Dmychadlo 12-listé 70mm
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0