Challenger Indoor Edition stavebnice

Kód:
MPX1-00887
Výrobce:
Cena s DPH: 1 891 Kč
Cena bez DPH: 1 563 Kč
Skladová dostupnost:
Momentálně nedostupné

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Challenger Indoor Edition stavebnice
Halový Challenger Indoor Edition je ideální pro vstup do světa 3D akrobacie a 3D akrobacie s více křídly! Velmi lehký model vyroben z takřka nerozbitnéhodeskového EPP pro pohon střídavým motorem třídy AXI 2204. Ovládaná křidélka, směrovka, výškovka, motor.

Do řady Indoor modelů od MULTIPLEXu přibyl další kousek- Dvouplošný Challenger. Vysokovýkonný 3D akrobatický speciál s velkou plochou křídel a trupu z deskového EPP určený pro střídavé motory třídy AXI 2204/54 určitě potěší každého halového pilota.


Desková křídla, trup a ocasní plochy mají připravené štěrbiny pro vlepení uhlíkových pásnic tuhost celému modelu dodávají důmyslně umístěné výztuhy z uhlíkových tyček o průměru 0,8 až 1,5 mm. Podvozek má nohy z uhlíkových hranolů a kryty kol z deskového EPP. Pro upevnění motoru slouží plastové motorové lože. V extrémních 3D manévrech modelu pomáhají rozměrné svislé plošky na křídle sloužící rovněž jako zpevnění křidélek. Pro serva křidélek, směrovky, výškovky, jejich pák v kormidlech a spojek horních a dolních křidélek najdete připravené výřezy k ovládání kormidel slouží táhla z uhlíkových tyček. Táhla směrovky a výškovky jsou vedena řadou vodících ok bránících jejich prohýbání.

Pro pohon modelu budete potřebovat střídavý elektromotor třídy AXI 2204/54 s gumičkovým unašečem vrtule, s 10-12A regulátorem, tříčlánkovým LiPo akumulátorem 350-450 mAh a odpovídající vrtulí. Multiplex dodává také speciální pohonnou sadu obsahující střídavý motor ROXXY C27-13-1800kv a regulátor ROXXY BL-Control 712 BEC.


Pro ovládání křidélek doporučujeme použít servo HS-5070 MH s odolnými kovovými převody nebo podobný typ pro směrovku a výškovku jsou vhodná serva HS-65 HB.


Tři až čtyři hodiny s vteřinovým lepidlem a UHU-PORem v ruce stačí pro dokončení tohoto speciálu schopného viset na vrtuli a provádět všechny ostatní 3D kousky! Je určen i pro méně zkušené piloty s menšími výchylkami s ním může létat každý, kdo má již aspoň nějakou praxi s akrobacií a je schopen spolehlivě létat s předcházejícím modelem přemet, souvrat a výkrut. Díky nízké hmotnosti modelu případné havárie v důsledku „zapletení rukou“ příliš nebolí – a opravy jsou tak snadné!


Stavebnice obsahuje: Díly trupu, křídla, ocasních ploch a krytu podvozku z potištěného deskového EPP, plastové motorové lože, uhlíkové výztuhy a další drobné příslušenství, uhlíkový podvozek s lehkými koly a návod ke stavbě.

Rozpětí [mm] 850
Hmotnost [g] 225
Ovládané funkce S,V,K,M
Stavební náročnost S2,S3
Náročnost pilotáže P2,P3
Doporučený pohon a RC vybavení:

MPX AXI
Motor ROXXY BL C27-13-1800kv* AXI 2204/54 V2
Regulátor ROXXY BL 712 BEC* RAY G2 R-12B
Pohonný akumulátor G4 RAY Li-Po 350mAh/11,1V / G4 RAY Li-Po 450mAh/11,1V
Vrtule GWS 8x4,3“ / APC 8 x 4,1
Serva 1x HS-5070 MH, 2x HS-65 HB
RC souprava min. 4 kanály
*) Pohonná sada Multiplex #1-00012
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0