BO 209 MONSUM

Kód:
9355
Výrobce:
Cena s DPH: 13 861 Kč
Cena bez DPH: 11 455 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladu 1 - 4 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: BO 209 MONSUM
ARF polomaketa německého sportovního letadla 2200mm pro pohon benzínovým motorem 30-40ccm vybavená pro aerovlek. Klasická konstrukce s potahem nažehlovací fólií ovládaná křidélka, klapky, výškovka, směrovka, vlečný háček.


Tento model je balen v nestandardní velikosti krabic a proto bude hodnota přepravy k vám řešena individuálně (je nutné počítat s mírně vyšší cenou dopravy). !!!!

BO 209 Monsum je polomaketou skutečného sportovního dvoumístného dolnoplošníku a stejně jako jeho vzor, má i model výborné letové vlastnosti. Díky tříkolovému podvozku s řiditelnou a odpruženou příďovou nohou je manévrování při pojíždění, ale i při startu a přistání velice jednoduché. Rozměrné vztlakové klapky propůjčují modelu výborné vlastnosti a minimální rychlost při přistání, aniž by došlo k pádu z důvodu ztráty rychlosti. Model může být vybaven vlečným háčkem, který je součástí stavebnice ma vlekat větroně až do rozpětí 4,5m. Realismus a maketovost dotvářejí drobné maketové díly, jako jsou schůdky nebo poziční světla z LED diod zabudovaných v koncových obloucích

Model je klasické celodřevěné konstrukce z laserem řezaných dílů potažených nažehlovací fólií. Křídla jsou dělená, nasouvaná na duralovou spojovací trubku. POkud je to z důvodu přepravy nebo uskladnění je moné demontovat i ocasní plochy. Vzhledem k vysoké předpracovanosti stavebnice zabere dokončení jen minimum času. K pohonu modelu je možné použít jak spalovací motor, tak i elektromotor. Výborný přístup k RC elektronice, nádrži nebo případně pohonným akumulátorům je zajištěn odnímacím překrytem kabiny.

Rozpětí [mm] 2200
Délka [mm] 1660
Hmotnost [g] 7700
Plocha křídla [dm2] 62
Stavební náročnost S3
Náročnost pilotáže P3
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0